Kerrin ma t'mirë në autostradë Pare qaq shumë s'po di me i numru mo Tri femna me ni dhomë sillen nudo Earnings and Net Worth accumulated by sponsorships and other … [Part l] Ah, veç ni loco tu jetu la vida loca Madje të dy duken se i kushtojnë shumë rëndësi edhe paraqitjes së jashtme, edhe pse nga një faqe Instagrami, duket se përkushtimi i … 2020 Winter Is Here. [Chorus: Majk] La vida, vida, vida loca [Verse 2: Majk] Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip. Browse more videos. Kanë menu që s'gjejmë rrugëdalje [Intro: Majk] Kanë me ni për neve hala 4. Aj aj aj 2018 Preview SONG TIME Pasha Jeten (feat. Qelum shishe t'shampanjës se t'premte osht' çdo mramje Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh. Kët' jetë që jetoj, motherfucker e meritoj 5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo. Tavolina jem e madhe krejt hajnë Kqyrma dhomën plot, musht me kupa e medalje 3. Majk Flex. Ata që deri dje kanë sha sot kërkojnë falje Tu hongër mish kingji e tu pi shampanjë Dy kurorë e dy mbreta, mrapa 10 milion veta Achievements have been reached by "Hala" as summary. [Teksti i "Hala" ft. Capital T] [Part l] [Intro: Majk] Ai-ai-ah, ah [Chorus: Majk] Me pamje ka deti tu hongër crudo Tri femna me ni dhomë sillen nudo Ushqimi i preferum n'tavolina shtrutë Uh-uh, uh-uh Majk (born Kastriot Rexha, 27 November 1990) is a Kosovar rapper, singer and songwriter. [Teksti i "Hala" ft. Capital T] T'fala dajve, sa shpejt durt i lave Me pamje ka deti tu hongër crudo Majk, 47,792 Shazams. Kanali i vetëm zyrtar i Capital T i cili menaxhohet nga kompania ONIMA. Video nuk i përket këngës "Pasha Jeten". [Chorus: Majk] Gishtin mesit qut nëse na shajnë Teksti dhe videoklipi i kenges Pasha Jeten nga Capital T, Capital-T, Kapital T, Kapital-T, Trimi, Trim Ademi, 2High Records, Capitalt, Kapo. Oi-oh, oi-oi-oh. KARAOKE _ Capital T ft. Majk - Pasha Jetën (Lyrics) Unobtainable. Kjo gjë u bë e ditur, kur dyshja në orët e vona të së mërkurës në një lidhje direkte me fansat në Instagram, treguan se tashmë kënga e tyre e radhës së bashku është rrugës. La vida, vida, vida loca Plot me cash osht' canta 2015 Kapo. Majk first gained fame in 2005 as a member of the then Kosovo rap group TDS, with hit singles such as "Si Manekene" and "Mejrem". Tu bo xhiro n'qytet me 30 n'orë [Verse 1: Capital T] Playing next. Ça do që bojna del në lajme Geasy dhe Majk e kanë shkruar tekstin e këngës, ndërsa orkestrimi dhe miksimi është bërë nga Alandy. Majk:] O pasha jetën Me ty ton kohën Jom kon i sinqerti O pasha jetën Nuk kom ditë me t'rrejt Ta kom thonë t'vërtetën O pasha jetën Shpesh ty t'kom dashtë Ma shumë se veten O pasha jetën Kur jom kon me ty Për mu s'ka ekzistu tjetër E kom ndrru edhe numrit e telefonit Edhe shokt e mi për ty i kom lon anash Kom bo gjithcka per ty Kom dal prej vetes Se sëm ka interesu asnjona T'kom besu e ta kom dhon lirinë Ti e ke shfrytzu Bitch, e ke shfrytzu mundsinë [Capital T:] E di që ti tash Je tu kqyr vec cysh me kthy kohën përmas Sado që t'ka dasht ty ky djali Gabimet jo sun ti fali Qaq kom sene me thonë Sa s'po di as ka m'ja nisë Nji femën si ti Që ja hup vlerën bukurisë Ta fala botën e ty s't'mjaftoj Ama për shka je Une jo s'po t'fajsoj [REF. BIOGRAFIA: Capital T është një këngëtar shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. 2. Këto lek që i numëroj, motherfucker i meritoj I ftohtë si Alaska Jom bo star ama hala jom djalë i mahallës Anabel.al kontaktoi me Capital T, i cili u shpreh se këto aludime “janë thjesht thashetheme”. Ça do që bojna del në lajme Majk) 1. Sa t'arta fjalët e mija si te komt Messiah Ditë më parë ka qarkulluar në disa prej mediave spekulimi se dy reperët e famshëm Majk dhe Capital T i kanë dhënë fund miqësisë. Livin' la vida loca, cállate la boca T'shtunën i marrë paret edhe t'dillën ia çoj nanës La vida, vida, vida loca Pavarësisht se në pamje të parë postimi i Majk duket si thumb për dikë, në fakt është shkëputur nga “New Slaves” e Kanye West, pjesë e albumit “Yeezus” (2013). [Intro: Majk] Uh-uh, uh-uh Hey, mu ngri dora plot me akull diamanta [Chorus: Majk] Rzon e ka bërë ‘beat-in’, Astrit Stafa është kujdesur për pjesën e kitarës, ndërsa videoklipin e ka xhiruar produksioni Imagine Films. Vizitoni portalin TeksteShqip per … Që sa vjet jena n'maje S'kom dashni as respekt për këta fuckboys [Part ll] Tu pi shampanjë e tu dhez puro Uh, uh-uh, uh-uh T'qesin n'lajme, n'bander me dizajne Këta peshqit t'vogël kqyrin me mu kap për grepi Video është e këngës "Pasha Jeten", por nuk këndohet nga Capital T & Majk. [Chorus: Majk] Që sa vjet jena n'maje E rexhi repin cookin' like René Redzepi Kët' jetë që jetoj, motherfucker e meritoj Dy reperët e njohur të estradës, Capital T dhe Majk, duket se kanë vazhduar forcat për një tjetër bashkëpunim. Video që … Trim Ademi I njohur si Capital-T kreu shkollën e mesme pranë Gjimnazit “Sami Frashëri“ në Prishtinë. Capital T Show all songs by Capital T Popular Capital T albums SKULPTURE. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar. Që sa vjet jena n'maje [Capital T:] E di që ti tash Je tu kqyr vec cysh me kthy kohën përmas Sado që t'ka dasht ty ky djali Gabimet jo sun ti fali Qaq kom sene me thonë Sa s'po di as ka m'ja nisë Nji femën si ti Që ja hup vlerën bukurisë Ta fala botën e ty s't'mjaftoj Ama për shka je Une jo s'po t'fajsoj [REF. Ça do që bojna del në lajme Capital T dhe Majk janë dy reper mjaft të famshëm shqiptar, të dy këndojnë përafërsisht muzikë të njëjte dhe janë mjaft aktiv me projekte muzikore. Nuk ka lidhje distanca ti na nin si te shpija [Chorus: Majk] Majk:] O pasha jetën Me ty ton kohën Jom kon i sinqerti O pasha jetën Nuk kom ditë me t'rrejt Ta kom thonë t'vërtetën O pasha jetën Shpesh ty t'kom dashtë Ma shumë se veten O pasha jetën Kur jom kon me ty Për mu s'ka ekzistu tjetër. Midis Las Vegas-it tu u sill ën Rolls Royce La vida, vida, vida loca 2:35. Spanjollka, Madride, Mallorca jena gjithka After the group split and going on a short hiatus, Majk returned with a hit summer single featuring Albanian rapper Getoar Selimi called "Sjena Mo" in 2015. Sa herë që vina na është big mood Tu fluturu privat veç ni Bottega Veneta 2:49 PREVIEW 1 Song, 3 Minutes. Dyshja njihen si ndër reperët më të pëlqyer të estradës dhe kanë bashkëpunuar me njëri-tjetrin për tri projekte muzikore shumë të … Oi-oh, oi-oi-oh La vida, vida, vida loca Ah, ja kom nis me ni Golf 4 e tash sillna n'BMW 7she Kanë menu që s'gjejmë rrugëdalje Muzika e këngës u punua nga vetë Majk, teksti u shkrua nga vetë Majk. E nëse po gaboj pe lo Zotin të m'gjykoj Follow. Kanë me ni për neve hala Si bossa, me dosta, me rrospa Video është e këngës "Hala", por nuk këndohet nga Majk & Capital T. 4. Tri femna me ni dhomë sillen nudo “Ende nuk kam fol me Majk, por s’kemi ndonjë problem," shtoi ai. La vida, vida, vida loca Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar. Këta po menojnë që suksesi vjen mrena natës Tu i nxo femnat ma t'mira ën estradë Zot zgate, zgate sikur qafën e gjirafës 5. Capital T ft. Majk - Pasha Jeten (Official Video) Music Clips. Cifër, cifër, cifër, cifër si mu kthy pi Spanjës [REF. 3 years ago | 4K views. Kanë me ni për neve hala Majk:] O pasha jetën Me ty ton kohën Jom kon i sinqerti O pasha jetën Nuk kom ditë me t'rrejt Ta kom thonë t'vërtetën O pasha jetën Shpesh ty t'kom dashtë Ma shumë se veten O pasha jetën Kur jom kon me ty Për mu s'ka ekzistu tjetër [Capital T:] Je kon gjithcka për mu E tash je vec nji ish Kurgjo ma shumë Je kon gjithcka për mu E tash je vec nji bich Kurgjo ma shumë Kurgjo ma shumë se kujtime Kurgjo ma shumë se dashni t'dhash T'mira pa limite E ti ma ktheve me tradhti Pa ndjenja, ndjenja Si me pas akull n'vena Qata mo nuk kthena Jo s'kthena Lej kto tema, lej kto stila Lej kto skena S'kena ca me hup koh S'ki nevoj me menu per mu mo S'ki nevoj me shpenzu me mu jo Ke menu që nuk ni e nuk shoh Je kon gjithcka për mu E tash je vec nji ish Kurgjo ma shumë Je kon gjithcka për mu E tash je vec nji bich Kurgjo ma shumë [REF. Majki edhe Kapo, motherfucker hala n'maje La vida, vida, vida loca Listen to Pasha Jeten by Capital T Feat. Këto pidha që pi ndërroj, motherfucker i meritoj [Verse 2: Capital T] Ma shpesh jom n'Zvicër se te-te dajt Majk… Capital T (Ft. Majk) - Pasha Jeten [English Translation] — Genius Pasha Jeten [English Translation] Lyrics: On my life / With you all the time / I have been honest / … Capital T ft. Majk - Pasha jeten - Shkarko ne formatin mp3 me kualitet maksimal 320kbps kenge shqitare moderne dhe popullore vetem me nje klik! La vida, vida, vida loca (uu-ah) Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse: Analizë, loja n'paralizë Më datë 6 Nëntor 2019, Majk & Capital T publikojnë videoklipin "Hala". Capital-t e Dr.Majk n'maje t'majes pershëndetnani me smile sadoqe ju jeni nice repera fallc qe s'un na nalin Dr.Majk Repin e shtina n'mes prej tij na bojna sandwich guxo kafsho sendwichin helmohesh bitch ski qef me mi pa dorzat n'dur tmerrohesh bitch keni vrases n'beat kape telefonin edhe thirri polict I kom shooterat si vllazni, vin t'hekin para shpis Ata […] Këto lek që i numëroj, motherfucker i meritoj Uh, uh-uh, uh-uh Kqyrmi paret tu mu rrit si mi vadit ën baçe Këto dhipa që i ndërroj, motherfucker i meritoj [Verse 1: Majk] Kanë menu që s'gjejmë rrugëdalje Capital T ft. Majk - Pasha Jeten (Official Video) Report. 2:53. Ai-ai-ah, ah Dorën jashtë e n'dorë ni Rolex orë Kanë menu që s'gjej rrugëdalje Tu pi shampanjë e tu dhez puro Më datë 1 Nëntor 2017, Majk publikon videoklipin "Tarantino". You dead, bitch Bulletproof vendetta n'shok i kom dy beretta 2017 Slumdog Millionaire. Pare qaq shumë s'po di me i numru mo Çdo lëvizje që e boj o' big move Ajo n'doktoraturë po mi jep mu trutë Me 1mars 2018 Capital t ne bashkepunimin me Majk publikojne bashkepunimin e tyre te dyte te titulluar Pasha Jeten e cila u pelqye pafund nga publiku ,pra rezultoi nje super sukses per 2reperat me te pelqyer dhe te kerkuar. Eksperimenti crudo me pamje ka deti Me pamje ka deti tu hongër crudo 3. Për këta mo s'kom ndjenja as që i vrejna Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. La vida, vida, vida loca 1. Hala by Majk, Capital T Overview. Stream Capital T x Majk - Pasha Jeten (Official Audio) by Authentic Entertainment from desktop or your mobile device